raport o nieruchomościach Tier Investment

Zredagowanie raportu o nieruchomościach dla Tier Investment

Moje zainteresowania po raz kolejny przydały mi się w pracy. Tym razem umożliwiły zredagowanie raportu o nieruchomościach nie tylko pod kątem językowym, ale też merytorycznym.

W ostatnim poście wspomniałem, że w swojej pracy copywritera wykorzystuję zainteresowania zawodowe. Na co dzień jako dziennikarz i bloger piszę m.in. o nieruchomościach. Niedawno realizując jedno ze zleceń, również sięgnąłem po tę wiedzę.

Zredagowanie raportu o nieruchomościach dla zarządzającego ASI

Zgłosił się do mnie Olek Malko, który w Tier Investment odpowiada za marketing. To firma działająca w branży nieruchomości. Zajmuje się pośrednim i bezpośrednim inwestowaniem w mieszkania. Ma nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego status podmiotu zarządzającego Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ASI).

Zredagowanie raportu o nieruchomościach dla Tier Investment

Klient powierzył mi zredagowanie raportu o nieruchomościach (mieszkania, domy, działki, apartamenty), który stworzył dział analiz Tier Investment. Chodziło nie tylko o warstwę słowną, czyli wyeliminowanie błędów językowych, ale też poprawki merytoryczne. Jako że orientuję się w temacie, z chęcią przyjąłem zlecenie.

Tym samym przyczyniłem się do powstania inauguracyjnego wydania cyklicznej publikacji, która ma ukazywać się co kwartał. Zaproponowałem również tytuł jej premierowej odsłony: Perspektywy rynku nieruchomości 2021.

Klient był zadowolony z efektów końcowych. W ten sposób zyskałem perspektywę stałej współpracy przy kolejnych projektach dotyczących nieruchomości.

Nie jest to moja pierwsza realizacja dla klienta z tej branży. Dwa lata temu stworzyłem teksty marketingowe dla agencji Dr Broker z Białegostoku. Z tym że wtedy bardziej bazowałem na swojej kreatywności niż wiedzy.

Przydaje się blog finansowy

W tym przypadku to zleceniodawca znalazł mnie. Stało się tak dzięki jednej z grup facebookowych poświęconych copywritingowi.

Odpowiedziałem tam na jedno z ogłoszeń dotyczących tekstów o tematyce finansowej i zostawiłem link do swojego bloga Obiektywne Finanse. Jak widać, rozwijany przeze mnie prawie od dziewięciu lat serwis pozwala mi nie tylko na realizowanie swojej pasji, ale też spełnia funkcję portfolio.

One thought on “Zredagowanie raportu o nieruchomościach dla Tier Investment

Comments are closed.