Kim jestem?

Maciej Kusznierewicz dziennikarz i copywriter

Jestem absolwentem politologii (spec. dziennikarstwo) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jednak najwięcej nauczyłem się, pracując od 2005 r. w redakcjach:

  • „Gazety Lubuskiej”;
  • poznańskiego portalu informacyjnego Tutej.pl;
  • gazety studenckiej UAM „BUC”;
  • lokalnego miesięcznika „Wiadomości Raculsko-Drzonkowskie”.

Wiem, co to jest lid, apla, layout i pagina. Znam również inne pojęcia z branży dziennikarskiej. Jednak Ciebie najbardziej zainteresują moje praktyczne umiejętności, dzięki którym stworzę dla Ciebie tekst i hasło, jakich potrzebujesz: na stronę www i ulotkę, do gazety, mailingu, katalogu albo listu ofertowego.

Mam na koncie artykuły prasowe z różnych dziedzin. Część z nich dotyczyła szeroko pojętej sfery finansów. Tworzyłem je jako dziennikarz portalu Skarbiec.Biz. Niektóre z nich zostały przedrukowywane przez inne znane serwisy branżowe, m.in. Bankier.pl, Interia.pl, WirtualneMedia.pl, GazetaBankowa.pl oraz pojawiły się w prasie drukowanej (np. „Kurierze Finansowym”, nr 3/2010, 4/2010, 1/2011, czy miesięczniku „Bank” nr 9/2011). Jeśli potrzebujesz treści, które zaciekawią czytelnika, jestem w stanie spełnić Twoje wymagania.

W dziedzinie SEO copywritingu pracuję od 2009 r. Wykonywałem zlecenia dla czołowych firm zajmujących się e-marketingiem, m.in. Sunrise System z Poznania, Abacus Internet Solutions z Gdańska, Ideacto (grupa Divante) z Wrocławia czy agencji  Fine Performance z Warszawy. Dzięki temu mogę przygotować dla Ciebie teksty przyjazne jednocześnie czytelnikom i algorytmom Google.

Prowadzę także blog finansowy: Obiektywne Finanse, w którym staram się rzetelnie przedstawiać interesujące tematy.

Więcej o mojej aktywności przeczytasz w zakładce portfolio.

Prywatnie jestem czynnym pasjonatem biegania długodystansowego i zdrowego trybu życia w ogóle. Dzięki regularnemu dotlenianiu szarych komórek i obcowaniu z przyrodą moja kreatywność mnie nie zawodzi [przy okazji zapraszam na mój blog o bieganiu]. Natomiast ja nie zawodzę oczekiwań swoich klientów, którzy zawsze otrzymują wartościowe artykuły.