Unikatowe teksty na stronę jako wyróżnik w komunikacji marketingowej

Gdy stawką jest wybicie się na konkurencyjnym rynku, zwykły copywriting może nie wystarczyć. Trzeba mieć pomysł na teksty na stronę, które umiejętnie połączą język korzyści z grą słów.

W dobie ogromnej konkurencji, gdy większość ma swoją witrynę i ją pozycjonuje, ciężko jest się wyróżnić z przekazem marketingowym. Ale jest na to sposób: teksty na stronę w ciekawej, niebanalnej, rzadko spotykanej konwencji. Takie zadanie zleciło mi biuro Dr Broker Nieruchomości.

Agencja nieruchomości Dr Broker Marek GierałtowskiAgencja świadczy szerokie spektrum usług z zakresu obrotu lokalami mieszkalnymi. Jednak specjalizuje się w wynajmie pokoi i mieszkań studentom Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Do tego firma ma siedzibę w byłym gabinecie lekarskim. Jej filozofia działania zakłada pomaganie klientom w rozwiązywaniu ich problemów.

To wszystko zaowocowało niecodziennym, unikalnym pomysłem na komunikację marketingową. Na życzenie klienta teksty na stronę napisałem w konwencji medycznej. Coś w stylu: Pragniemy zwalczać bolączki klientów z brakiem lokalu albo znalezieniem wiarygodnego kontrahenta czy wypłacalnego najemcy albo Dogłębnie badamy potrzeby naszych klientów, ale nie ordynujemy każdemu tej samej recepty.