teksty blogowe dla portaul skarbiec_biz

Teksty blogowe dla założycielki portalu Skarbiec.biz

Klient, który sam cię znajduje i godzi się zaczekać na rozpoczęcie współpracy, nie zdarza się w branży copywriterskiej zbyt często. Ale jeśli piszesz dobre teksty blogowe, to prawdopodobieństwo takiego scenariusza rośnie!

W ostatnim czasie do moich klientów dołączył portal Skarbiec.biz. Przygotowuję teksty blogowe dla jego założycielki.

Kinga Stachowiak, bo o niej mowa, to menadżerka i wspólniczka w Kancelarii Prawnej Skarbiec. Prowadzi wiele projektów. Jednym z nich jest blog o nieruchomościach, inwestycjach i consultingu. Mnie powierzyła zadanie tworzenia wpisów o tematyce menadżerskiej.

Najwidoczniej piszę teksty blogowe, na które warto czekać

Muszę się pochwalić, że kazałem pani Kindze dość długo na siebie czekać. Przedstawicielka jej portalu zgłosiła się do mnie w kwietniu z propozycją współpracy.

Teksty dziennikarskie dla portalu Skarbiec.Biz
profesjonalne dziennikarstwo

W związku ze świętami oraz majówką konkretne rozmowy ruszyły w maju. Kiedy byliśmy już prawie dogadani, zaangażowałem się całkowicie w zlecenie dla fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna. Nie chciałem wchodzić w nic nowego. Na szczęście klient zgodził się poczekać miesiąc. Od końca czerwca piszę teksty na blog.

Po raz kolejny okazało się, że w biznesie wysoka jakość procentuje. Z portalem Skarbiec.biz współpracowałem w latach 2010-2012. Niektóre z moich tekstów z tamtego okresu przedrukowały wiodące tytuły, w tym Interia czy Bankier.pl.

Wtedy to ja odpowiedziałem na ogłoszenie rekrutacyjne. Tym razem było odwrotnie. Widocznie moja praca sprzed kilku lat została doceniona, dlatego znów piszę teksty dla Skarbiec.biz

2 thoughts on “Teksty blogowe dla założycielki portalu Skarbiec.biz

Comments are closed.