Tekst ekspercki dla Aiqlabs

Finansowy tekst ekspercki dla klienta z branży pożyczkowej cieszy. Nie codziennie współpracuje się przecież ze znaną marką.

Gdy do grona twoich klientów dołącza znana marka, masz powody do zadowolenia. W pewnym stopniu pokazuje to również, że podążasz właściwą drogą, jesteś dobry w swoim fachu, spełniasz oczekiwania zleceniodawców. W moim przypadku oznacza to, że tworzę wartościowy tekst ekspercki czy inny, jaki zażyczy sobie kontrahent.

tekst ekspercki dla aiqlabs

Przed rokiem tworzyłem treści dla Agory, właściciela m.in. „Gazety Wyborczej”. Teraz nawiązałem współpracę z firmą Aiqlabs, do której należy marka SuperGrosz.

Tekst ekspercki w formule ghostwritingu

Przedsiębiorstwo z branży pożyczkowej zostało moim klientem, ponieważ zamówiło – poprzez platformę WhitePress – artykuły sponsorowane na moim blogu Obiektywne Finanse. Oprócz publikacji z podlinkowaniem przedmiotem zamówienia było też przygotowanie treści na podstawie wytycznych.

Teksty na blog zostały ocenione bardzo dobrze, dlatego Aiqlabs zaproponowało mi, bym napisał tekst ekspercki. Miałem w nim przedstawić stereotypy, które mocno uderzają w postrzeganie firm pożyczkowych przez opinię publiczną.

tekst ekspercki dla właściciela marki pożyczek pozabankowych Super Grosz

Procedowana obecnie nowelizacja ustawy antylichwiarskiej częściowo jest efektem właśnie tych mitów i dezinformacji. A trzeba przyznać, że w ostatnich latach instytucje pozabankowe sporo zrobiły, by oczyścić swoje środowisko i poprawić swój wizerunek.

Zlecenie zrealizowałem na zasadzie ghostwritingu. „Użyczyłem” swojej kreatywności prezesowi Aiqlabs Piotrowi Siwcowi. Zamówiony tekst ukazał się na stronie organizacji branżowej – Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (KPF).