teksty blogowe dla portaul skarbiec_biz

Teksty blogowe dla założycielki portalu Skarbiec.biz

Klient, który sam cię znajduje i godzi się zaczekać na rozpoczęcie współpracy, nie zdarza się w branży copywriterskiej zbyt często. Ale jeśli piszesz dobre teksty blogowe, to prawdopodobieństwo takiego scenariusza rośnie!

W ostatnim czasie do moich klientów dołączył portal Skarbiec.biz. Przygotowuję teksty blogowe dla jego założycielki.

Kinga Stachowiak, bo o niej mowa, to menadżerka i wspólniczka w Kancelarii Prawnej Skarbiec. Prowadzi wiele projektów. Jednym z nich jest blog o nieruchomościach, inwestycjach i consultingu. Mnie powierzyła zadanie tworzenia wpisów o tematyce menadżerskiej.

Najwidoczniej piszę teksty blogowe, na które warto czekać

Muszę się pochwalić, że kazałem pani Kindze dość długo na siebie czekać. Przedstawicielka jej portalu zgłosiła się do mnie w kwietniu z propozycją współpracy.

Teksty dziennikarskie dla portalu Skarbiec.Biz
profesjonalne dziennikarstwo

W związku ze świętami oraz majówką konkretne rozmowy ruszyły w maju. Kiedy byliśmy już prawie dogadani, zaangażowałem się całkowicie w zlecenie dla fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna. Nie chciałem wchodzić w nic nowego. Na szczęście klient zgodził się poczekać miesiąc. Od końca czerwca piszę teksty na blog.

Po raz kolejny okazało się, że w biznesie wysoka jakość procentuje. Z portalem Skarbiec.biz współpracowałem w latach 2010-2012. Niektóre z moich tekstów z tamtego okresu przedrukowały wiodące tytuły, w tym Interia czy Bankier.pl.

Wtedy to ja odpowiedziałem na ogłoszenie rekrutacyjne. Tym razem było odwrotnie. Widocznie moja praca sprzed kilku lat została doceniona, dlatego znów piszę teksty dla Skarbiec.biz

One thought on “Teksty blogowe dla założycielki portalu Skarbiec.biz

Comments are closed.