Teksty na stronę dla Luxury Products

Finansowe teksty na stronę dla Luxury Products

Finansowe teksty na stronę o dużej wartości merytorycznej mogą być początkiem dłuższej współpracy z serwisem Luxury Products, skierowanym do zamożnych klientów.

Niedawno go grona moich klientów dołączył pan Michał Cylwik, który prowadzi e-sklep i stronę poświęconą dobrom luksusowym Luxury Products. W ramach swojego portalu planuje on uruchomić część lifestylową dotyczącą finansów. Zgłosił się więc do mnie i zlecił wartościowe teksty na stronę.

Ogólne i jednocześnie mocno merytoryczne finansowe teksty na stronę

teksty na stronę dla Luxury Products

Założenie było takie, by w przystępnej formie przedstawić zamożnym osobom przydatne informacje o sposobach lokowania majątku. Miałem stworzyć artykuły ogólne i zarazem mocno merytoryczne oraz pozbawione skomplikowanego słownictwa. Chodziło o to, by niezorientowanemu w temacie odbiorcy dostarczyć swoistego przeglądu możliwości inwestycyjnych.

Cel udało się zrealizować. Klient wysoko ocenił napisane przeze mnie teksty finansowe (m.in. o nieruchomościach i funduszach). To może zaowocować stałą współpracą.

Pan Michał dotarł do mnie za sprawą jednego z portali. Co ciekawe nie zamieścił tam anonsu, tylko trafił na jedno z moich zgłoszeń pod istniejącym ogłoszeniem. Jak widać, taka forma reklamy (umieszczam w nich adresy do swoich serwisów) procentuje.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.