Artykuły bukmacherskie dla Cyber Shark Group

Klient, który jest zadowolony z jakości tekstów, zawsze wraca. Idealnym potwierdzeniem tej tezy stanowi sytuacja z agencją Cyber Shark Group.

agencja cyber shark group zamówiła u mnie teksty o tematyce bukmacherskiejW czerwcu, trakcie mundialu, poprzez platformę Useme otrzymałem zlecenie napisania kilku artykułów o tematyce bukmacherskiej. Część tekstów to były recenzje (analizy ofert) polskich organizatorów zakładów sportowych. Natomiast w kilku pozostałych dostałem wolną rękę i mogłem przygotować felietony na tematy piłkarskie, które miały nawiązywać do wskazanych przez zleceniodawcę bukmacherów.

Mój klient był na tyle zadowolony, że niedawno zlecił mi napisanie kolejnych tekstów analizujących polskich bukmacherów. Ten projekt zrealizowałem już bezpośrednio, tj. z pominięciem serwisu łączącego oferentów z wykonawcami. Pan Marek Zieliński znał już moją jakość, więc nie bał się zaufać.

Przy okazji muszę pochwalić platformę Useme. Gdy zlecenie było gotowe, a agencja Cyber Shark Group je zatwierdziła, umówione pieniądze otrzymałem tego samego dnia.