Teksty dla firmy czarterującej jachty na Mazurach

W minionym tygodniu kończyłem realizację zlecenia copywriterskiego dla firmy Aquamed Adriana Wójcika, który w ramach projektu Nordjacht zajmuje się wynajmowaniem jachtów na Mazurach.

Pan Adrian postanowił poszerzyć profil działalności. Ruszył bowiem z pośrednictwem w czarterowaniu jachtów. Przymierza sięfirma nordjacht z giżycka zamówiła u mnie teksty marketingowe też do powiększenia swojej floty łodzi. To spowodowało, że potrzebował profesjonalnego tekstu ofertowego i kilku tekstów marketingowych, w tym dwóch opisujących jego jednostki (Maxus 26 i Balt 918 Tytan).

To nie była nasza pierwsza współpraca. Prawie roku temu pan Adrian zamówił u mnie treści promującego drugi z jego Dla Profood tworzyłem teksty marketingowe na stronębiznesów, tj. doradztwem żywieniowym, dietetyką sportową i kliniczną. Wtedy przygotowywałem dla niego perswazyjne teksty na stronę oraz ulotkę. Można się z nimi zapoznać na Profood.net.pl.

Natomiast w marcu, u progu sezonu żeglarskiego, przedsiębiorca z Giżycka zlecił mi przygotowanie hasła reklamowego dla czarteru jachtów. Wykorzystał je w akcji na Facebooku i na stronie.