Tekst sprzedażowy dla branży nieruchomości

Dla klienta prowadzącego szkolenia z podnajmu przygotowałem tekst sprzedażowy jego najnowszego kursu online.

W czerwcu nawiązałem współpracę z inwestorem nieruchomości na wynajem Jarosławem Rangolem, który prowadzi serwis kurspodnajmu.pl.

Tak naprawdę to on znalazł mnie. Okazało się, że kiedyś w serwisie ogłoszeniowym zamieścił anons, na który odpowiedziałem. O sprawie zapomniałem i dopiero po pewnym czasie pan Jarek się ze mną skontaktował. Tak często bywa w mojej działalności.

Umiejętnie napisany tekst sprzedażowy kursu online

tekst sprzedażowy dla kurspodnajmu_pl Jarosław RangolPoczątkowo współpraca obejmowała ghostwriting. Mój klient prowadzi szkolenia z podnajmu nieruchomości. Udziela się też na YouTubie, gdzie wrzuca krótkie wideo z praktycznymi poradami w tym temacie. Moim zadaniem było stworzenie z tych filmików tekstów na blog.

Później pan Jarek postanowił ruszyć ze swoim kolejnym kursem. Zlecił mi tekst sprzedażowy. Przy użyciu metody AIDA zainteresowałem docelowych odbiorców produktem, uświadomiłem adresatom ich potrzeby i problemy oraz wskazałem, jak szkolenie może je rozwiązać i jakie korzyści przyniesie jego ukończenie. Z finalnym efektem można zapoznać się tutaj.