Stali klienci w copywriterskim biznesie

Idealnym stanem w biznesie jest sytuacja, gdy to klienci sami do nas trafiają. W branży e-marketingu odbywa się to m.in. poprzez SEO copywrting. Ale jest też inny strumień, którym mogą przychodzić zleceniodawcy.

I o tym drugim źródle pozyskiwania kontrahentów myśli każdy przedsiębiorca. RównieżStali klienci w copywritingu copywriter taki jak ja. Chodzi oczywiście o stałych klientów, którzy wracają z kolejnymi zamówieniami.

Na takim układzie korzystają obie strony:

  1. Klient, gdyż przy jednej czy dwóch okazjach poznał jakość pracy wykonawcy i wie, że może u niego zamówić skuteczne teksty marketingowe.
  2. Copywriter, ponieważ ma zapewniony popyt na swoje usługi i może być pewny, że dostanie pieniądze na czas albo jeszcze szybciej.

Tacy partnerzy biznesowi znają swoje oczekiwania i dobrze się rozumieją. Wiedzą, czego się po sobie nawzajem spodziewać. Komunikacja także przebiega prawidłowo. Zatem współpraca odbywa się harmonijnie.

firma nordjacht z giżycka zamówiła u mnie teksty marketingoweOstatnio realizowałem dwa projekty dla takiego właśnie stałego klienta. Adrian Wójcik z Nordjacht.pl poszerzył profil działalności i potrzebował perswazyjnych tekstów marketingowych dotyczących szkoleń: z ratownictwa lodowego, medycznych i motorowodnych.

Jednocześnie wzbogacił swoją ofertę podstawową, którą jest czarter jachtów. Dlatego wykonałem dla niego atrakcyjny, trafiający w potrzeby grupy docelowej opis jedynego na Mazurach jachtu Janmor 1200.